
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Go |Led|Airco|Cruise|Pdc|
Algemeen
| Prijs | € 7.995 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 108.548 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NK-060-J |
| Datum deel 1 | 01-03-2017 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juli 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.600 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 173 x 147 cm
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
Overig
- 15" LV
- antenne
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- incl boekjes
- lederen stuurwiel
- nationale autopas
- ruitenwisser achter
- verstralers
= Bijzonderheden =
Hyundai i20 1.0 T-GDI Go!
met o.a. Apk t/m 21-05-2027/ airco/ lichtmetalen velgen/ electrische ramen/ led verlichting/ zwarte hemel/ achteruitrij camera/ parkeersensoren achter/ mistlampen/ 2-sleutels/ cruise control/ DAB+ radio/ leder stuurwiel/ etc.
Stoere Hyundai I20 met led verlichting en airco. Deze auto rijdt, schakelt goed en wordt afgeleverd met 2-sleutels en de nationale auto pas. De auto heeft rondom één en ander aan gebruikerssporen zie o.a. de laatst bijgevoegde foto's. Rondom nieuwe 4-seizoensbanden. Kom gerust eens langs om de auto zelf te bekijken.
• Aan deze presentatie kunnen geen rechten worden ontleend
Aangezien wij veel onderweg zijn om nieuwe occasions aan te kopen is bezichtiging alleen mogelijk op afspraak. Graag bellen voor een afspraak, anders is er een kans dat u voor een gesloten deur staat of de occasion al verkocht is. Inruil van uw huidige auto is mogelijk Wij reserveren geen auto's!
Met vriendelijke groet,
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























