
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI Comfort /Camera/Navi/Clima/1e Eig/Garantie
Algemeen
| Prijs | € 10.995 |
| Prijs excl. BTW | € 9.183 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2018 |
| Kilometerstand | 54.332 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | TZ-210-L |
| Datum deel 1 | 04-12-2018 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2015 - dec. 2018
Technische informatie
Koppel: 172 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.600 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 173 x 147 cm
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
Garantie: 3 maanden huis-garantie
Garantie: 3 maanden Huis-garantie.
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Navap vof Zocherstraat 4- 6 2021DJ HAARLEM, NL 0235273424 http://www.autonavap.nl info@autonavap.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Koplampen adaptief
- mistlampen voor
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Multimedia systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
Overige
- Eerste eigenaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- Dab
- Onderhoudsboekjes aanwezig
= Bijzonderheden =
Hyundai is in een paar decennia een van de wereldwijde topmerken geworden. Niet zo vreemd, want onder het motto 'New Thinking. New Possibilities' komen ze elke keer weer met topklasse tegen een wel heel betaalbare prijs. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. Bluetooth met audiostreaming maakt het mogelijk om muziek draadloos af te spelen. Ook is de auto voorzien van: adaptieve verlichting, autotelefoon met bluetooth, multimedia systeem, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audio-installatiesysteem (met DAB-radio!) en het full map navigatiesysteem. Te weinig afstand tussen u en de achterligger? De sensoren registreren het direct en de achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Hyundai heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Deze Hyundai is voorzien van cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Hyundai i20 samen. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
U krijgt ook het tellerrapport van Nationale Autopas bij deze auto, u weet dan zeker dat de kilometerstand in orde is.
Ziet u een auto die u aanspreekt? Neem gerust contact op, ik maak graag een afspraak met u
Origineel Nederlands geleverde auto met volledige historie en gegarandeerde kilometerstand.
Afleverkosten €549,-, incl. nieuwe APK, afleverbeurt en 3 maanden garantie.
Financiering & lease mogelijk.
Proefrit alleen op telefonische afspraak.
Meer info: www.autonavap.nl
Openingstijden:
Ma: 13:00–17:00 | Di–Vr: 10:00–17:00 | Za: 10:00–15:00
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























![Peugeot 3008 - 1.6 Plug-in Hybrid 225 Allure Aut. [ Navi Apple / Android Camera PDC ]](https://cdn.autowereld.nl/I762439261/240x180/peugeot-3008-1-6-plug-in-hybrid-225-allure-aut-navi-apple-android-camera-pdc.jpg)













