
Hyundai i20 - 1.0 T-GDI i-Motion
Algemeen
| Prijs | € 9.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 22.491 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HVR-29-P |
| Datum deel 1 | 31-05-2016 (import) |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 62 kW (84 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 955 kg |
| Trekgewicht max | 910 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Nieuw-Mathenesserstraat 32A
3113AH Schiedam
0642415989
www.autocentraleschiedam.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat voor: 185/65 R15
Bandenmaat achter: 185/60 R15
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 188 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.580 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 173 x 147 cm
Wielbasis: 257 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Hill hold-functie
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Zeer nette auto
AKTIE PRIJS!!!
DE PRIJS IS INCLUSIEF EEN SHOWROOM KLAARBEHANDELING EN 3 MAANDEN GARANTIE EN WIJ REKENEN GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!
U bent altijd van harte welkom bij ons bedrijf. doordat onze voorraad zeer snel wisselt en wij ruim de tijd voor u willen nemen, verzoeken wij u vriendelijk om altijd even van tevoren te bellen voordat u langs komt.
Onze openingstijden:
Maandag 08.30 - 18.30
Dinsdag 08.30 - 18.30
Woensdag 08.30 - 18.30
Donderdag 08.30 - 18.30
Vrijdag 08.30 - 18.30
Zaterdag 09.00 - 18.00
Financiering mogelijk!!
Inruilen mogelijk!!
ADRES- NIEUW-MATHENESSERSTRAAT 32A
3113 AH SCHIEDAM
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































