
Hyundai i30 CW - 1.6i Dynamic - 127pk - Climate - Pdc -
Algemeen
| Prijs | € 4.999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 102.034 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 09-NGR-9 |
| Datum deel 1 | 09-09-2010 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1211 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Te koop aangeboden: Hyundai i30 CW 1.6i Dynamic uit 2010 met slechts 102.034 km (NAP).
Ruime en comfortabele stationwagen die uitstekend rijdt en ideaal is voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Voorzien van onder andere:
• Climate control
• Elektrische ramen
• Elektrisch verstelbare spiegels
• Parkeersensoren achter
• USB- en AUX-aansluiting
De auto verkeert in nette staat en heeft een logische NAP kilometerstand.
✅ Ruime en praktische gezinsauto
✅ Comfortabel en betrouwbaar
✅ Lage kilometerstand
Voor meer informatie of een proefrit kunt u gerust contact opnemen.
- Kenteken: 09-NGR-9
- Merk: Hyundai
- Model: i30 CW
- APK tot: 22-11-2026
- Tellerstand: 102034 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1591 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4FC-G
- Vermogen: 93 kW / 127pk
- Ledig gewicht: 1211 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 448 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
Spinveld Autobedrijf
Spinveld 35a, 4815 HR Breda
Hoeveel kost een Hyundai i30 CW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























































