
Hyundai i30 CW - 1.6i i-Motion clima velgen onderhoudshistorie
Algemeen
| Prijs | € 2.950 |
| Bouwjaar | Augustus 2011 |
| Kilometerstand | 256.315 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 77-RZL-1 |
| Datum deel 1 | 31-08-2011 |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1211 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 178 x 152 cm
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 142 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Hyundai I30 1.6
Bouwjaar 2011
256.000km
Stuurbekrachtiging
Airbags
Airconditioning
Radio cd aux speler
Lichtmetalen velgen
Mistlampen voor
Trekhaak
Onderhoudshistorie
Apk gekeurd tm augustus 2026
Elke dag open , ook op zondag
Altijd bellen van tevoren
Hoeveel kost een Hyundai i30 CW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































































