
Hyundai i30 - 1.6i Style -Automaat|A/C|Cruise|Half leer|Clima
Algemeen
| Prijs | € 5.250 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 201.941 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 79-LFD-4 |
| Datum deel 1 | 31-03-2010 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1189 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Hyundai i30 1.6i Style -Automaat|A/C|Cruise|Half leer|Clima
- Kenteken: 79-LFD-4
- Merk: Hyundai
- Model: i30
- APK tot: 24-09-2026
- Tellerstand: 201941 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1591 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4FC-G
- Vermogen: 93 kW / 127pk
- Ledig gewicht: 1189 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1480 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 172 - 188 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
Autoservice Pool biedt aan:
Deze zeer complete Hyundai i30 Automaat van het bouwjaar 2010.
Origineel Nederlandse auto met NAP.
De onderscheidende opties op deze 5 drs hatchback zijn o.a :
- Automaat
- Airco ( Clima )
- Cruise control
- CD radio MP3
- Half lederen interieur
- Trekhaak (afneembaar) (1200kg)
Deze i30 wordt aan u afgeleverd inclusief :
- Nieuwe APK
- Volledige onderhoudsbeurt
Nieuwsgierig geworden ? neem gerust contact met ons op voor meer informatie of proefrit.
Inruil:
Inruil van uw huidige auto of motorfiets is in de meeste gevallen mogelijk bij Autoservice Pool. Wij verzorgen u graag een nette, reële offerte. Stuur hiervoor een email of whats app naar ons met de volgende gegevens: Kenteken, Kilometerstand, Foto’s en eventuele bijzonderheden.
Financiering:
Bij Autoservice Pool kunt u zowel als zakelijke en particuliere klant, gebruik maken van diverse vormen van financieringen. Voor een op maat gemaakte financiering: Bel, mail of Whats App voor meer informatie.
Garantie:
Bij Autoservice Pool heeft u de mogelijkheid op 3, 6 of 12 maand garantie. Tot de mogelijkheden behoort onze huisgarantie of garantie geleverd via Autotrust B.V. Standaard garantie is alleen van toepassing indien aangegeven op verkoopadvertentie. Voor meer informatie en garantietarieven neemt u wederom gerust contact met ons op.
(Op (inruil) autos met hoge kilometerstanden of export geven wij geen garantie.)
Afleverkosten:
Bij Autoservice Pool betaald u geen afleverkosten.
Heeft u interesse in een van onze auto’s? Maak dan alstublieft voor vertrek een afspraak.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Autoservice Pool
Tolleane 10
9241WH Wijnjewoude
0516-426549 of 0611450435
info@autoservicepool.nl
Autoservicepool.nl
Geopend: Ma t/m Vr 08:00 /12:00 en 13:00 /17:30 Zaterdag: Alleen (voortijdig) op afspraak
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























