
Hyundai i30 - 1.6i Style , Automaat, 16 inch LM velgen, Airco, PDC, Deels leer, Elektrische ramen en spi
Algemeen
| Prijs | € 6.450 |
| Bouwjaar | Augustus 2008 |
| Kilometerstand | 138.484 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 00-GPT-3 |
| Datum deel 1 | 08-08-2008 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Quicksilver Metallic (2R) |
| Gewicht | 1189 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2010
Technische informatie
Koppel: 157 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.740 kg
Lengte: 425 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: (XP), Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 165 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: standaard:
Standaard afleverpakket houdt in, dat de auto wordt afgeleverd zoals hij er bij staat in de showroom met een geldige apk.
Voor auto's vanaf €4500,- is een uitgebreid afleverpakket beschikbaar inclusief 6 maanden BOVAG garantie.
Voor auto's onder de €4500,- is een minder uitgebreid afleverpakket beschikbaar tegen een lagere prijs.
Heeft u interesse om bij uw auto een afleverpakket te nemen dan is dit mogelijk. Op onze site staat uit gelegd welk afleverpakket mogelijk is op uw auto. https://www.jansenarnhem.nl/afleverpakketten
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- ruitensproeiers verwarmbaar
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Let op: de geadverteerde prijs is exclusief afleverpakket.
START - €695
Bedoeld voor
- Auto’s vanaf €4.500
Inbegrepen
- Tenaamstelling
- Technische inspectie
- Vloeistofcontrole
- Onderhoudsbeurt (EV: staat accupakket beoordelen)
- Vervangen slijtagedelen (indien nodig binnen 7.500 km / 6 maanden)
- Nieuwe APK
- Professionele poetsbeurt (interieur & exterieur)
- 6 maanden Jansen Garantie*
- 15 liter brandstof (EV: volle accu)
- Pechhulp Europa (alleen voor Mazda’s)
* Garantie op motor en versnellingsbak, uitsluitend voor niet-slijtagegerelateerde defecten
OPTIMAAL - €995
Bedoeld voor
- Auto’s tot 8 jaar oud en maximaal 100.000 km
Inbegrepen
- Tenaamstelling
- Technische inspectie
- Vloeistofcontrole
- Onderhoud volgens fabrieksvoorschriften (EV: staat accupakket beoordelen)
- Vervangen slijtagedelen (indien nodig binnen 15.000 km / 12 maanden)
- Nieuwe APK
- Professionele poetsbeurt (interieur & exterieur)
- 12 maanden BOVAG Garantie
- 25 liter brandstof (EV: volle accu)
- Pechhulp Europa (alleen voor Mazda’s)
PLUS - €595
Bedoeld voor
- Auto’s tot 1 jaar oud en maximaal 20.000 km
Inbegrepen
- Tenaamstelling
- Technische inspectie
- Vloeistofcontrole
- Onderhoud volgens fabrieksvoorschriften (EV: staat accupakket beoordelen)
- Vervangen slijtagedelen
- Professionele poetsbeurt (interieur & exterieur)
- Resterende fabrieksgarantie
- 25 liter brandstof (EV: volle accu)
- Pechhulp Europa (alleen voor Mazda’s)
Deze afleverpakketten stellen ons in staat om de kwaliteit en service te bieden die wij belangrijk vinden en waarmee wij uw auto met een gerust hart kunnen afleveren.
Meer weten over onze afleverpakketten?
Kijk op onze website: https://www.jansenarnhem.nl/aanbod/afleverpakketten voor meer informatie.
Voor vragen kunt u altijd contact opnemen via telefoon, e-mail of een bezoek aan onze showroom.
Hoewel deze website met grote zorg is samengesteld en wordt onderhouden, geven wij geen garanties aangaande de juistheid van de aanwezige informatie aangezien wij hierin in sommige gevallen afhankelijk zijn van derden. Wilt u zeker weten dat de gegeven informatie juist is, dan vragen wij u om contact met ons op te nemen door middel van telefoon, email of een bezoek aan onze showroom.
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































