
Hyundai i30 - 1.6i Dynamic 2010 AIRCO
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 219.792 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KB-662-J |
| Datum deel 1 | 31-03-2010 (import) |
| Topsnelheid | 192 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1211 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | februari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 192 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.820 kg
Afmetingen (LxBxH): 425 x 178 x 148 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 152 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
VIA WHATSAPP ZIJN WIJ HET BEST BEREIKBAAR.
NL: Graag even bellen alvorens U langskomt.
EN: Please call us before visit.
DE: Bitte rufen Sie im Voraus an.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk bij ons.
Nieuwe Apk Keuring is ook mogelijk.
Wij verzorgen tevens ook Exportdocumenten inclusief verzekering.
Tenaamstelling is zowel overdag als ‘s avonds mogelijk bij ons.
Wij zijn bereikbaar op 010-2613101
Klantvriendelijkheid en betrouwbaarheid staan bij ons centraal!
WWW.ERASMUSCARS.NL
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































































