
Kia Cerato - 1.6-16V LX | Airco | PDC | Trekhaak | APK
Algemeen
| Prijs | € 2.499 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 120.528 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 01 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 28-XL-BZ |
| Datum deel 1 | 10-07-2007 |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1599 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1175 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 186 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.733 kg
Afmetingen (LxBxH): 434 x 174 x 147 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,2 l/100km (1 op 10,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Hoofdsteunen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Isofix
= Bijzonderheden =
Maandag t/m vrijdag geopend van 10:00 uur t/m 17:00 uur en zaterdag van 10:00 uur t/m 15:00 uur.
We zijn vaak onderweg om onze snel wisselende voorraad aan te vullen, dus is het verstandig om altijd even te bellen voordat u langs komt.
OOK OP AFSPRAAK MOGELIJK NA SLUITING TIJD
Tel: 0184769057.
Tel: 0647860143.
E-mail : Heuverlingautos@hotmail.com
Mailen, smsen of whatsappen kan ook. Kijk voor onze totale voorraad op www.heuverlingautos.nl
Heuverling auto`s heeft continue nieuwe aanvoer, tegen zeer scherpe prijzen. Inruil van uw auto, boot, caravan, motor is mogelijk.
Kom gerust even langs.
internet prijzen zijn vaste meeneem prijzen
Hoeveel kost een Kia Cerato verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































