
BMW X3 - xDrive30i M-Sport | PANO | 360 Camera | Key-less
Algemeen
| Prijs | € 39.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 68.221 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 30 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJZ-46-T |
| Datum deel 1 | 19-03-2020 (import) |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Black Saphire (zwart metallic) |
| Gewicht | 1720 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | november 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2017 - jul. 2021
Modelcode: G01
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 65 liter
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.400 kg
Afmetingen (LxBxH): 471 x 189 x 168 cm
Wielbasis: 286 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
CO₂-uitstoot: 191 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Steketee Yerseke Kreeft 3 4401NZ YERSEKE, NL 0113579000 http://www.autobedrijfsteketee.nl sander@autobedrijfsteketee.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Rondomzicht camera
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Disclaimer:
De informatie op deze website is met de grootst mogelijke zorg samengesteld door Autobedrijf Steketee. We doen ons best om alles zo correct en volledig mogelijk te vermelden. Toch kan het gebeuren dat er fouten, onjuistheden of vergissingen in de advertentie staan. Autobedrijf Steketee is hiervoor niet aansprakelijk. Controleer daarom altijd zelf goed de gegevens en neem bij twijfel gerust contact met ons op. Zo voorkomen we misverstanden en helpen we je graag verder.
Hoeveel kost een BMW X3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































































![Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I761516860/240x180/kia-picanto-1-0-x-ecutive-nap-cruise-climate-lm.jpg)


