
Kia EV6 - 58kWh AIR/ AFN. TREKHAAK/ ALL-SEASON/ SOH 100%
Algemeen
| Prijs | € 27.450 |
| Prijs excl. BTW | € 22.686 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2023 |
| Kilometerstand | 86.621 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 09 december 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | X-812-KG |
| Datum deel 1 | 09-12-2023 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Aurora Black Pearl Metallic |
| Gewicht | 1775 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Skiluik
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Typenummer: ASW5ZHZ7ZGG0BL
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving
Actieradius: 394 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.340 kg
Afmetingen (LxB): 468 x 188 cm
Wielbasis: 290 cm
Accu
Accu: 58 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 6 uur
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 180 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 18 minuten
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 16,6 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhoudshistorie:
- 05-08-2025 (60.689 km): Onderhoudsbeurt (KIA-Dealer)
- 07-11-2024 (34.274 km): Onderhodusbeurt (KIA-Dealer)
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 233 - € 255 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Extra getint glas
- keyless entry
- Aurora Black Pearl (ABP)
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 19"
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank met armsteun en skiluik
- achterbank verstelbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- dodehoekdetectie met correctie
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- centrale airbag voor
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
Overig
- Afneembare trekhaak
- stuurwiel verwarmd
- Vredestein All Season banden
- Drive Mode Selection
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix kinderstoelbevestiging
- RDW-leges
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Inruil van elk merk is mogelijk.
Origineel Nederlands geleverde KIA EV6 met een 58kWh accu en achterwielaandrijving welke afkomstig is van de eerste eigenaar.
Deze KIA EV6 heeft een 58kWh accu en is achterwielaangedreven. Laadstress ervaart u niet bij dit exemplaar, bij een volle acculading bedraagt de actieradius 394KM (WLTP).
Dit exemplaar is o.a. voorzien van een hele rits aan veiligheidssystemen zoals dode hoek detectie, grootlichtassistent, actieve rijstrookbewaking, een fileassistent, adaptieve cruise control, snelwegassistentie, kruisend verkeer assistentie en nog veel meer.
Verder kunt u rekenen op een half lederen interieur met stoelverwarming en stuurwielverwarming, keyless entry/ start, rondom parkeersensoren met optische weergave, een achteruitrijcamera en volledige LED-verlichting.
Voor een portie extra uitstraling zorgen de 19inch grote lichtmetalen velgen in two-tone kleurstelling en de extra getinte ramen achter en zwarte accenten.
Dit exemplaar is ook nog uitgerust met een afneembare trekhaak!
De onderhoudshistorie is bekend en aanwezig. 100% Kia-Dealer onderhouden. APK t/m December 2027.
Rondom staat de KIA EV6 op 'Vredestein' All-Season banden.
In 2022 werd de KIA EV6 verkozen tot car of the year. Niet gek gezien het opvallende design, zijn enorme interieurruimte, laadsnelheid en zijn flinke actieradius.
Wat ons betreft redenen genoeg om voor deze KIA EV6 te kiezen.
Hoeveel kost een Kia EV6 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









![Kia EV6 - 58 kWh [ Half-Leder Stoelverwarming Navi Xenon/led apple/ android]](https://cdn.autowereld.nl/I762178357/240x180/kia-ev6-58-kwh-half-leder-stoelverwarming-navi-xenon-led-apple-android.jpg)


































