
Kia Picanto - 1.0 X-tra, airco, 5 deuren, distributie vervangen, apk, elektrische ramen, bleutooth radio
Algemeen
| Prijs | € 1.350 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 214.402 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 07 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 49-GKJ-3 |
| Datum deel 1 | 04-07-2008 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 46 kW (63 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 16,4 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 354 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
Te koop aangeboden: een nette en betrouwbare Kia Picanto 1.0 X-tra met 5 deuren. Deze compacte en zuinige auto is ideaal voor zowel stadsverkeer als langere ritten en biedt verrassend veel comfort.
De Kia is voorzien van koude airconditioning, elektrische ramen en een Bluetooth-radio, zodat u onderweg kunt genieten van extra gemak en uw favoriete muziek. De auto wordt geleverd met twee sleutels en heeft een geldige APK.
Een groot pluspunt is dat de distributieriem recent is vervangen, waardoor u voorlopig geen kosten aan dit belangrijke onderhoud hoeft te verwachten. De auto verkeert in nette staat en rijdt en schakelt zoals het hoort.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging en proefrit.
Mocht u vragen hebben neemt u dan gerust contact op met een van onze verkoopmedewerkers.
Wij zijn telefonisch bereikbaar op 033-3037927. U kunt ons ook per mail bereiken op info@rvncars.nl
Onze openingstijden:
maandag: 9.00 - 17.30 uur
dinsdag: 9.00 - 17.30 uur
woensdag: geopend op afspraak
donderdag 9.00 - 17.30 uur
vrijdag 9.00 - 17.30 uur
zaterdag: geopend op afspraak
zondag: gesloten
Tevens kunt u bij ons ook terecht voor o.a.: een onderhoudsbeurt, Apk-keuring en export-dienstverleningen.
Graag tot ziens bij RVN Cars!
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























