
Kia Picanto - 1.0 X-pect APK Rijlkaar
Algemeen
| Prijs | € 1.440 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 172.127 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 16 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 35-GTH-8 |
| Datum deel 1 | 09-10-2008 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,40 sec |
| Motorvermogen | 46 kW (63 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | januari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 15,8 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 354 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Staat
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Bezichtiging uitsluitend op afspraak. meer informatie wilt over de auto kunt u ons telefonisch bereiken tussen 09:00 - 17:30 uur op mobilenummer 0546347300
AutoMotive Oost
Van weerden Poelmansweg 12,
7602PC Almelo
Tel: 0546347300 ook whatsapp
E-mail: info@automotiveoost.nl
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































