
Kia Picanto - 1.1 Fifteen airco 5drs LET OP 64000KM N.A.P
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 64.735 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 36-HSF-4 |
| Datum deel 1 | 03-03-2009 |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,10 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2008 - feb. 2009
Referentienummer: 9798
Technische informatie
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 17,9 s
Topsnelheid: 144 km/u
Wielbasis: 237 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 118 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- achterspoiler
- mistlampen voor
- side-skirts
Extra
- 1.1l 65km
- 2 sleutels en boekjes aanwezig
- apk 12-02-2027
- Fifteen uitvoering
- LET OP!!! 64735km N.A.P.
- zeer nette Kia Picanto
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- passagiersairbag
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
€300,- KORTING BIJ AANKOOP (gaat nog van de vraagprijs af)! vakantiegeld actie! - 26 Mei tot 31 Mei
Bezichtiging en proefrit mogelijk. U bent van harte welkom om langs te komen.
Deze nette, Nederlands geleverde Kia Picanto uit 2009 is uitgevoerd als praktische 5-deurs en voorzien van de zuinige 1.1 liter benzinemotor. LET OP: deze auto heeft slechts 64.000 km N.A.P. gereden, wat uitzonderlijk weinig is voor zijn leeftijd. Uitgevoerd in de luxe Fifteen-uitvoering biedt deze compacte Kia een comfortabele en betrouwbare rijervaring, ideaal voor zowel beginnende bestuurders als dagelijks gebruik.
Occasions ±100 op voorraad – direct rijklaar leverbaar
Vaste rijklaarprijs – geen afleverpakketten of extra kosten
Inruilwaarde via WhatsApp mogelijk
Verkoop & Showroom
• ±100 occasions op voorraad
• Diverse merken en prijsklassen
• Direct rijklaar leverbaar
• 800 m2 showroom
• Financiering mogelijk
Rijklaar inclusief
• Nieuwe APK
• Onderhoudsbeurt
• Technische controle
• Poetsbeurt
• Tenaamstelling en vrijwaring
• Wettelijke garantie
Werkplaats
• APK keuringen
• Onderhoud en reparatie alle merken
• Airco-, banden- en accuservice
• Diagnose en reparaties
• Online werkplaatsafspraak via website
RDW-erkend autobedrijf met 30+ jaar ervaring in verkoop, inkoop en onderhoud.
Showroom & verkoop
Sint Laurensdreef 25 | 3565 AJ | Utrecht
Werkplaats
Arizonadreef 1A | 3565 AT | Utrecht (20 meter van showroom)
Contact Verkoop
Tel: 030-2383744
Mobiel/WhatsApp: 06-49441070
info@carcenterutrecht.nl
Contact Werkplaats
Tel: 030-2614728
Mobiel/Whatsapp: 06-49441070
werkplaats@carcenterutrecht.nl
Website: www.carcenterutrecht.nl
Openingstijden Verkoop
Ma–Vr 09:00–18:00
Za 09:00–17:00
Zo 10:00–16:00 31 MEI OPEN KOOPZONDAG
Openingstijden Werkplaats
Ma–Vr 09:00–18:00
Online werkplaatsafspraak via website mogelijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend; Fouten, wijzigingen en opties kunnen afwijken of ontbreken.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































































