
Kia Picanto - 1.1 LXE | Nieuwe APK | Technisch een goede auto |
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 134.906 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NX-992-P |
| Datum deel 1 | 16-06-2005 (import) |
| Topsnelheid | 144 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 17,90 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw metallic |
| Gewicht | 912 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | maart 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Loosduinseweg 853
2571AV 's-Gravenhage
0703650836
https://www.batenburgautos.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 17,9 s
Topsnelheid: 144 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 350 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Interieur
Interieur: Grijs, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
Exterieur
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
De getoonde verkoopprijs betreft een meeneemprijs inclusief APK en vloeistof controle.
Deze auto is met zorg aflevering klaar gemaakt en kan, als u dat wilt, direct worden meegenomen.
Wilt u extra zekerheid, dan kunt u kiezen tussen onze 3-of 6 maanden garantiepakketten.
Wij zijn sinds 1976 gespecialiseerd in de in-en verkoop, airco-service, airco-reparatie en schaderegeling van alle merken en type auto’s.
Dankzij onze jarenlange ervaring kunnen wij de occasions die wij aanbieden uitstekend beoordelen op hun technische staat. Alle auto’s die wij verkopen zijn volledig gecontroleerd op veiligheid, onderhoudshistorie, juiste km-stand en uiterlijke staat voordat wij ze aan u te koop aanbieden.
Zo bent u verzekerd van een betrouwbare occasion waarmee u zorgeloos de weg op kunt.
Kijk op https://www.batenburgautos.nl voor onze complete autovoorraad en meer informatie.
Onze openingstijden zijn maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur.
Buiten onze reguliere openingstijden zijn wij op afspraak beschikbaar.
Neem gerust contact met ons op om een geschikt moment te plannen - we denken graag met u mee!
Bel op 0703650836 of stuur een bericht op ons whatsapp nummer 0629316601
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































