
Kia Picanto - 1.2 CVVT Comfort Pack*AIRCO*ISOFIX*NEDERLANDS
Algemeen
| Prijs | € 3.895 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 141.032 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 29 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 51-RFR-4 |
| Datum deel 1 | 14-05-2011 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | april 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Kia Picanto 1.2 CVVT Comfort Pack*AIRCO*ISOFIX*NEDERLANDS*ELEKTRISCHE RAMEN V+A>
Alternatief voor de Volkswagen UP!
Inruil mog.
Kia Picanto 1.2 CVVT Comfort Pack*AIRCO*ISOFIX*NEDERLANDS
- Kenteken: 51-RFR-4
- Merk: Kia
- Model: Picanto
- APK tot: 29-05-2027
- Tellerstand: 141032 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2011
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1248 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4LA
- Vermogen: 63 kW / 86pk
- Ledig gewicht: 830 kg
- Max. trekgewicht: 700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 360 cm
- Hoogte: 1480 cm
- Aantal sleutels: 2
- Motorrijtuigenbelasting: € 70 - 76 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 5
Exterieur
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio CD speler
Interieur
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Kiezen voor een Kia is kiezen voor 'Movement that inspires'. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Allicht is er in deze auto ook airconditioning. En deze auto heeft ook isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Kia Picanto is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Kia Picanto Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Totaalauto's
Edisonstraat 31
6604BT Wijchen
06-19371989
info@totaalautos.nl
totaalautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























