
Kia Picanto - 1.2 CVVT ISG Airco
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 102.460 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-041-DG |
| Datum deel 1 | 24-05-2012 (import) |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2015
Technische informatie
Koppel: 94 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxB): 360 x 160 cm
Wielbasis: 238 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 106 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard: geldige APK, en RDW-leges.
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Interieur & Comfort
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- start/stop systeem
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































