
Kia Picanto - 1.2 CVVT ISG Airco
Algemeen
| Prijs | € 3.995 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 141.061 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 20-XZR-1 |
| Datum deel 1 | 29-09-2012 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 825 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | januari 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2011 - dec. 2013
Technische informatie
Koppel: 94 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 238 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 100 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Garage van Uden B.V. Spurkstraat 38 5275JC DEN DUNGEN, NL 0735941349 http://www.garagevanuden.nl verkoop@garagevanuden.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Metaalkleur
- Metalliclak
- Mistlampen voor
Infotainment
- Audio-installatie
- MP3 aansluiting
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Bagage-afdekhoes
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Derde remlicht
-Neem alvorens u komt telefonisch contact op om een afspraak te maken-
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































































