
Land Rover Defender 90 - 2.4 TD SW XTech PIET BOON PD-DEF 08
Algemeen
| Prijs | € 45.950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 150.011 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 25-ZB-DP |
| Datum deel 1 | 23-01-2008 |
| Topsnelheid | 132 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2402 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1795 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 235/75 R16
Acceleratie (0-100): 16,8 s
Topsnelheid: 132 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.550 kg
Afmetingen (LxBxH): 392 x 179 x 203 cm
Wielbasis: 236 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 266 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10 l/100km (1 op 10,0)
Brandstofverbruik in de stad: 12,5 l/100km (1 op 8,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 636 - € 667 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Radio-CD/MP3 speler
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Glazen kanteldak
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Differentieel blokkering
Overig
- Lage gearing
- Treeplanken
= Bijzonderheden =
DEZE AUTO WORDT TE KOOP AANGEBODEN DOOR AUTOHUIS HELWIG
WWW.AUTOHUIS-HELWIG.NL
LAND ROVER DEFENDER 2.4 TD 90 SW XTECH PIET BOON PD-DEF 08
NETTE EN GOED RIJDENDE AUTO, AIRCO, TREKHAAK, 4X4, PERSONEN UITVOERING
KIJK VOOR ALLE FOTO'S EN INFO VAN DEZE AUTO OP ONZE WEBSITE
OOK VOOR ANDERE OCCASIONS KUNT U OP ONZE SITE KIJKEN
WANNEER U LANGS WILT KOMEN VERZOEK IK U EERST TE BELLEN VOOR HET MAKEN VAN EEN AFSPRAAK.
WIJ BIEDEN :
AFLEVERINGSBEURT
6 OF 12 MAANDEN AANVULLENDE GARANTIE ( VRAAG NAAR DE VOORWAARDEN )
INRUIL VAN UW HUIDIGE AUTO
FINANCIERING EN OF PRIVATE LEASE
ONDERHOUD, REPARATIE EN VERZORGING VAN APK KEURINGEN
TEL : 06-24649233
MAIL : INFO@AUTOHUIS-HELWIG.NL
Hoeveel kost een Land Rover Defender 90 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































