
Land Rover Freelander - 2.2 TD4 E - Inruil mogelijk
Algemeen
| Prijs | € 4.250 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 283.627 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 25 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KG-039-X |
| Datum deel 1 | 25-10-2010 (import) |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,70 sec |
| Motorvermogen | 112 kW (152 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1735 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Traction Control
- Airconditioning
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
Extra informatie
Land Rover Freelander 2.2 TD4 E - Inruil mogelijk
- Kenteken: KG-039-X
- Merk: Land Rover
- Model: Freelander
- APK tot: 25-10-2026
- Tellerstand: 283627 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2010
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 2179 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 224DT
- Vermogen: 112 kW / 153pk
- Ledig gewicht: 1735 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 592 - 621 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Airco
- Armsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Hill hold functie
Technisch in goede conditie!
Inruil mogelijk
ALLEEN OPEN OP AFSPRAAK!
Willem Van der heide
Drachten
0640925708
wvdhautos@outlook.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Land Rover Freelander verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























