
Mercedes-Benz A-klasse - 180 Lease Edition Ambition 1e Eigenaar / Volledig Mercedes Benz Onderhouden / April grote
Algemeen
| Prijs | € 14.900 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 134.168 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 24 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JS-660-V |
| Datum deel 1 | 13-06-2016 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | CALCITE WHITE - STANDARD FINISH (650U) ( |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2018
Modelcode: W176
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 190 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.935 kg
Afmetingen (LxB): 438 x 178 cm
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieur: FABRIC (450A), Skai
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 119 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhoudshistorie:
- 14-04-2026 (133.438 km): grote beurt
- 16-04-2025 (125.052 km): kleine beurt
- 23-04-2024 (117.826 km): grote beurt
- 05-02-2023 (113.078 km): kleine beurt
- 23-01-2022 (95.304 km): grote beurt
- 20-01-2021 (84.852 km): kleine beurt
- 07-01-2020 (74.913 km): grote beurt
- 08-01-2019 (58.155 km): kleine beurt
- 07-01-2018 (45.958 km): grote beurt
- 19-03-2017 (25.084 km): kleine beurt
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket:
Wij bieden u kosteloos minimaal 6 maanden garantie op deze auto, Of indien van toepassing wordt de auto met resterende fabrieksgarantie afgeleverd.
Tevens worden al onze elektrische auto's afgeleverd met een gepatenteerde batterijtest, uitgevoerd door Aviloo. Dit biedt een snelle en betrouwbare manier om de prestatiewaarde van een tractiebatterij in een elektrisch voertuig te bepalen. Voor de test worden bepaalde parameters van de batterij gemeten.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie 6 maanden
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Jan Pol
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 16" tienspaaks LM velgen (55R)
- High-performance led-koplampen met led-grootlicht en led-dimlicht (632)
- Panoramaschuifdak van glas (413)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
Infotainment
- Garmin® MAP PILOT (navigatie module voor Audio 20 CD) (357)
- Audio 20 CD Multimediasystem (505)
- Autotelefonie (379)
- Mediadisplay 8'' (810)
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera (218)
- Cruisecontrol met SPEEDTRONIC (440)
- kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Driespaaks multifunctioneel stuurwiel in leder (280)
- elektrische ramen voor en achter
- Seat comfort package (U59)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Parkeerpilot (235)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Dealeronderhouden
- High Performance Sound
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Achterbank (incl. i-Size-Kinderstoel)
- Isofix-houder voor Kinderzitje aan Passagiersstoel
- Koplamp LED High Performance (632)
- Licht- en zicht-pakket
- Remassistent
- Rijassistent-systeem Attention-Assist
- Spiegelpakket (Buitensp. aut. dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar) (P49)
- Sportstoelen voor
- Stoel-pakket
- Ambiente-pakket Portiergrepenbinnenverlicht,voor • Interieurinrichting:DecordelenDark Grid • LeeslampenvoorenachterLED • Ambienteverlichting • Instaplijsten(Aluminium)verlicht
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- RDW-leges
- Rijassistent-systeem Hill-start
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Trekhaak Voorbereiding • Aanhangerstabilisatieprogramma (TSA) (C1CAA)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Just Buy A Car
Een toonaangevend autobedrijf waar vakmanschap, service en betrouwbaarheid samenkomen. Bij Just Buy A Car B.V. staan we bekend om onze toewijding aan de hoogste normen in de automotive sector.
Op zoek naar een nieuwe auto? Wij staan voor u klaar met een naadloze en transparante ervaring in de automotive. Eenvoudig en zorgeloos met de service die u verdient!
Ontdek een gevarieerd aanbod van kwaliteitsauto's in onze showroom. Elk voertuig wordt zorgvuldig geïnspecteerd en klaargemaakt voor de volgende eigenaar.
Wij zijn transparant. Bij ons weet u waar u aan toe bent middels duidelijke communicatie en geen verborgen kosten. Geen gladde praatjes, maar ervaar het gemak van een correcte afhandeling.
Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek hoe wij u kunnen ontzorgen bij de aankoop van uw nieuwe auto! Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Controleer daarom de opties die voor u doorslaggevend zijn tijdens de proefrit.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






































![Volkswagen T-Cross - 1.0 TSI Style Business [ TREKHAAK I CARPLAY I CAMERA I CLIMA ]](https://cdn.autowereld.nl/I759134215/240x180/volkswagen-t-cross-1-0-tsi-style-bines-trekhaak-i-carplay-i-camera-i-clima.jpg)