
Mercedes-Benz GLE-Klasse - 400 e 4MATIC Sport Edition Premium Plus | AMG | Night | Panoramadak | 22" lichtmetalen vel
Algemeen
| Prijs | € 84.850 |
| Prijs excl. BTW | € 70.167 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 31.232 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 08 juli 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JGP-68-J |
| Datum deel 1 | 08-07-2024 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 280 kW (381 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Donker Obsidiaanzwart (197) |
| Gewicht | 2545 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 111 |
| Introductiejaar | mei 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Modelcode: V167
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 65 liter
Actieradius: 103 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 3.190 kg
Afmetingen (LxB): 495 x 202 cm
Wielbasis: 300 cm
Accu
Accu: 31 kWh, Conditie: 97%
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu snellaadvermogen: 60 kW
Interieur
Interieur: Lederlook ARTICO microvezel MICROCUT zwart (601), Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 28,5 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 26 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: matig
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 522 - € 571 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen):
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
- Mercedes-Benz Certified (zonder meerprijs):
Garantie 24 maand
Mobilo pechhulp
Onderhoudshistorie bekend
Complete inspectie
Connectiviteit
Gegarandeerde km stand
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Mercedes-Benz Certified (24 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 22” vijf-dubbelspaaks lichtmetalen AMG-velgen (RXT)
- AMG-styling
- MULTIBEAM LED (642)
- Obsidiaanzwart (197U)
- Panoramaschuifdak in glas (413)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel bestuurder (252)
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar (500)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch openen en sluiten achterklep (890)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Logoprojectie via buitenspiegels (587)
- Sluitbekrachtiging (883)
- Stuurkolom en buitenspiegels met elektrische verstelling en geheugen (275)
- Trekhaak met esp-aanhangwagenstabilisatie (550)
- Warmte- en geluidswerend en infraroodreflecterend glas (596)
- Zij- en achterruiten verduisterd (840)
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth functies online (04U)
- Burmester surround sound system (810)
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- Digitale radio (DAB) (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele apparaten (897)
- Head-up display (463)
- MBUX multimediasysteem (534)
- spraakbediening
- Voorbereiding digitale voertuigsleuteloverdracht (20U)
- Widescreen cockpit (868)
Interieur & Comfort
- kunstlederen interieurdelen
- Lederlook ARTICO/microvezel MICROCUT Zwart (601A)
- THERMOTRONIC automatische klimaatregeling, 4 zones (581)
- Verwarmde stoelen vooraan (873)
- achterbank in delen neerklapbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- KEYLESS GO-startfunctie (889)
- Memorypakket (P64)
- Multicontourstoelen voor de bestuurder en voorpassagier (399)
- nappaleder stuurwiel
- Openporig eikenhout antraciet (H31)
- Sfeerverlichting met 64 kleuren (876)
- Sierdelen in geborsteld aluminium (H46)
- Stoelventilatie/-verwarming voor (401)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- verwarmde armsteun(en)
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan (U22)
Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Actieve afstandsassistent DISTRONIC (239)
- Actieve file-assistent (266)
- Actieve spoorassistent (243)
- Active Brake Assist (258)
- dodehoekdetectie met correctie
- file assistent
- PRE-SAFE systeem (292)
- Adaptieve grootlichtassistent plus (628)
- Anti-diefstal en inbraakalarm (551)
- automatische snelheids begrenzing
- Bandendruk-controlesysteem (475)
- bots waarschuwing systeem
- Downhill Speed Regulation (DSR)
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Kneebag voor de bestuurder (294)
- Parkeerassistent PARKTRONIC (235)
- Parkeerpakket en achteruitrijcamera (P44+218)
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera (P47)
- Parkeerpakket met achteruitrijcamera (P44)
- passagiersairbag
- Snelheids limiet assistent (513)
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- adaptief demping systeem
- AIRMATIC-pakket (489)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLE-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































