





Mercedes-Benz A-klasse - 180 Prestige
Algemeen
| Prijs | € 13.390 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 155.350 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 14 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NT-118-L |
| Datum deel 1 | 14-05-2013 (import) |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2013 - okt. 2015
Referentienummer: 2392
Technische informatie
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 202 km/u
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 133 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Extra
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- lederen versnellingspook
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
AMG Velgen 18 inch en met Michelin Banden
Nette auto.
I. en F. auto's
Maagdenbergweg 59
5915 CP Venlo
Mail: info@inf-auto.nl
Tel: 077 - 354 6225
Openingstijden :
Maandag tot en met Zaterdag van 09.00 - 17.00
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat de geadverteerde opties / accessoires afwijken van de werkelijke opties / accessoires. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz A-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































