
€ 2.599
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 140.205 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-TVS-06 |
| Datum deel 1 | 03-06-2008 (import) |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,10 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 829 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2004 |
| Meer modelinformatie |
Algemene informatie
Constructiejaar: 2008-06
Modeljaar: 2009
Prestaties
Topsnelheid: 154 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.350 kg
Afmetingen (LxBxH): 350 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 237 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 118 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Afdekscherm bagageruimte
- Airbags voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Reservewiel
= Bijzonderheden =
Apk tot 17-01-2027





































