
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 220 CDI Prestige PANORAMADAK LUXE UITVOERING
Algemeen
| Prijs | € 16.450 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 169.167 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-195-ZX |
| Datum deel 1 | 14-01-2015 (import) |
| Topsnelheid | 229 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 229 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 181 x 146 cm
Wielbasis: 284 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- bumpers en spiegels in car.kleur
- onderhoudsboekjes aanwezig
- ruitenwisser achter
- zeer mooie en complete limousine
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
= Bijzonderheden =
Autoservice Axacars is de juiste plaats voor een gebruikte personenauto.
Door onze lage kosten en uiteraard een zeer goede inkoop kunnen wij betrouwbare en nette occasions aanbieden tegen de allerscherpste prijzen.
Bij Autoservice Axacars bent u er dus altijd van verzekerd dat u een zeer nette prijs betaald en toch een auto koopt waar u jaren lang rijplezier aan heeft.
Wij zijn uiteraard aangesloten bij de RDW en de BOVAG.
Inruilen van uw huidige auto behoord uiteraard ook tot de mogelijkheden bij Autoservice Axacars.
Wilt u weten of wij de auto hebben staan die precies bij u past? Kijk dan op onze online voorraad of kom gewoon een keertje langs, de koffie staat altijd voor u klaar.
Bovendien geven wij ruime garantie op onze auto's en kilometerstand
GARANTIE ( 2 maanden bij de prijs inbegrepen)
AL ONZE AUTO'S HEBBEN ORIGINELE KILOMETERSTAND.
KILOMETERSTAND GARANTIE
GRATIS NIEUWE APK BIJ
AFLEVERING
GEEN DISTRIBUTIERIEM MAAR KETTING
AIRCO
STUURBEKRACHTIGING
WIJ BEREKENEN GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
RIJDT EN SCHAKELT PERFECT
INRUIL MOGELIJK
OPENINGSTIJDEN
MAANDAG 08:30-18:00 UUR
DINSDAG 08:30-18:00 UUR
WOENSDAG 08:30-18:00 UUR
DONDERDAG 08:30-18:00 UUR
VRIJDAG 08:30-18:00 UUR
ZATERDAG 09:30-17:00 UUR
*Alle voertuigen zijn scherp gecontroleerd op veiligheid en goed functioneren.
BEL 06-38665957 VOOR EEN PROEFRIT
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























