
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 200 CDI Business Class Avantgarde
Algemeen
| Prijs | € 2.245 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 329.033 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 80-HLP-9 |
| Datum deel 1 | 07-01-2009 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,70 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2148 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1505 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | november 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,7 s
Topsnelheid: 208 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.135 kg
Afmetingen (LxBxH): 460 x 177 x 146 cm
Wielbasis: 276 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 161 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Brake Assist System
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- Isofix
Carsource Breda is ruim 8 jaar het adres voor een goede gebruikte auto’s. Wij zijn aangesloten bij CARGO, NAP en RDW.-
Al onze voertuigen worden standaard geleverd met een geldige APK, gratis tenaamstelling en aflever- check. Garantie en onderhouds-pakketten op aanvraag. Zie onze website: www.carsourcebreda.nl
Ook kunnen wij snel en geheel op maat voor u een verzekering samenstellen. Zo gaat u veilig en verzekerd de weg op!
INRUIL? Graag! Vragen? Bel of Whatsapp ons: 06-41518547
Auto direct verkopen? Laat uw auto vandaag nog taxeren! Binnen 5 minuten een taxatie op maat voor uw auto. Stuur foto’s van zowel de binnen als buitenkant en kilometerstand via WhatsApp en krijg direct het beste bod! Geheel vrijblijvend.
Export Prijs: Uitvoer: €25,- Uitvoer + kenteken + 14 dagen verzekering: €135,-
Wij maken zelf export papieren met kenteken en verzekering. We can handle export documents and insurance. Wir machen uns zu exportieren Papiere mit Anmeldung und Versicherung. Robimy sami eksportowac dokumenty z rejestracji i ubezpieczenia.
Onze advertenties worden met zorg samengesteld, echter kunnen er geen rechten worden ontleend aan druk- en zetfouten, het ontbreken van opties en accessoires. Controleert u daarom altijd of alle gewenste opties en accessoires aanwezig zijn tijdens bezichtiging.
Carsource Breda
Hazepad 12
4825 AS Breda
Tel: 0031641518547
OPENINGSTIJDEN
MAANDAG T/M VRIJDAG 09.00 T/M 18:00
ZATERDAG 09.00 T/M 17:00
Zondag Alleen OP Afspraak
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































