
€ 7.450
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | November 2015 |
| Kilometerstand | 234.600 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-735-VL |
| Datum deel 1 | 11-11-2015 (import) |
| Topsnelheid | 229 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1515 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 229 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.190 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 181 x 146 cm
Wielbasis: 284 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal