
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 200 AMG Line | Panoramadak | Memory Seats | Sfeerverlichting |
Algemeen
| Prijs | € 33.900 |
| Prijs excl. BTW | € 28.612 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 86.761 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 09 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | S-061-NK |
| Datum deel 1 | 09-03-2023 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Cosmos Zwart |
| Gewicht | 1380 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Modelcode: X118
Typenummer: 11868710-NLL
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 43 liter
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 226 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.025 kg
Afmetingen (LxB): 470 x 186 cm
Wielbasis: 273 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 143 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Leaseprijs: private lease € 679 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 634 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard Afleverpakket:
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Apple Carplay/Android Auto
- elektrisch bedienbare achterklep
- lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- nappaleder stuurwiel
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Premium Plus-pakket (elektrisch glazen panorama-dak, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen, rondomzicht camera, automatische snelheids begrenzing, cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp, grootlichtassistent, head-up display, verkeersbord detectie)
- Rijassistentiepakket Plus (automatische snelheids begrenzing, verkeersbord detectie)
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstuur
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- Technische inspectie
- verlaagde carrosserie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























