
Mercedes-Benz M-klasse - 350 AMG-Styling - Distronic - Entertainment Achter - Panoramadak - Achteruitrijcamera - Be
Algemeen
| Prijs | € 21.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 210.723 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 13 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RV-765-H |
| Datum deel 1 | 24-08-2011 (import) |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 225 kW (306 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2030 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | november 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 235 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 480 x 193 x 180 cm
Wielbasis: 291 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 206 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik in de stad: 11,3 l/100km (1 op 8,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Entertainment system
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- Achteruitrijcamera
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Luchtvering
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Navigatie-pakket 2 (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map + hard disk, Spraakbediening)
- Rijassistentiepakket (Buitenspiegel(s) automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Rijstrooksensor)
- Treeplanken
= Bijzonderheden =
Deze mooie ML wordt momenteel klaargemaakt voor verkoop, deze hebben wij teruggekocht van de laatste eigenaar welke er 2,5 jaar met plezier in heeft gereden, vandaar dat nog de oude foto’s bij ons beschikbaar zijn.
Momenteel is de auto voorzien van de velgen van foto 1.
De eerste foto is gegenereerd met AI dus kan fouten bevatten, zodra de auto verkoopklaar is worden nieuwe foto’s gemaakt en geüpload
Meer informatie volgt.
Om onze klanten de beste service te kunnen bieden, vragen wij proefritten alleen aan te vragen wanneer u zeker bent van uw interesse en financiële mogelijkheden. Dit helpt ons om onze tijd optimaal te besteden aan serieuze kopers. Bedankt voor uw begrip!
Let op:
Hoewel wij ons uiterste best doen om ervoor te zorgen dat alle informatie in onze advertenties correct is, kunnen er typfouten of fouten in de tekst voorkomen. Wij adviseren u daarom om altijd de specificaties en details van het voertuig te controleren tijdens bezichtigingen en proefritten. Neem bij twijfel of vragen gerust contact met ons op. Wij staan klaar om u te helpen!
Hoeveel kost een Mercedes-Benz M-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































