
Peugeot 3008 - 1.2 PureTech Automaat GT-Line 59.000 km. 130Pk
Algemeen
| Prijs | € 19.950 |
| Bouwjaar | September 2019 |
| Kilometerstand | 59.197 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-019-GD |
| Datum deel 1 | 27-09-2019 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1295 kg |
| Trekgewicht max | 1150 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Centr. deurvergr. afstand.
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Park control achter
- Startonderbreking
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- Verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming voor
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Radio DAB
- Bluetooth
- Half lederen bekleding
- EBD
- Bandenspanningscontrole
- Achteruit rij camera
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Rokersvrije auto
- LED-koplampen
- Armleuning midden voor
- Armleuning midden achter
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Lederen stuur
- Sportstuur
- Multifunctioneel stuur
- Velgen Alu. 19 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
Garanties
Extra informatie
Peugeot 3008 1.2 Automaat in de luxe GT-Line uitvoering. Voorzien van een RDW-Voertuigrapport (NAP), een onderhoudsboekje, twee sleutels en APK. Uitgevoerd met o.a. navigatie, airconditioning, DAB radio, verwarmde voorstoelen, dode hoek detectie, cruise control en lichtmetalen velgen. Wij hebben een onderhoudsbeurt uitgevoerd waarbij o.a. vier nieuwe banden zijn gemonteerd. Dit ruimtewonder is in zeer goede en nette staat, rook en schadevrij. Wordt geleverd met 12 maanden Bovag garantie.
Autoservice Zwart B.V. is Citroen en Peugeot specialist en officieel P.C.A. Dealer. (Peugeot & Citroen Association).
Autoservice Zwart B.V. is ook een universeel garagebedrijf voor A.P.K., onderhoud en reparaties van alle andere merken.
Voor informatie bel: 0172-415080 (Zaterdag gesloten) of 06-13038476
Hoeveel kost een Peugeot 3008 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































