
Mercedes-Benz GLC-klasse - 300e 4MATIC AMG Line | Distronic | Digital Light | Trekhaak | Pano | 360
Algemeen
| Prijs | € 66.950 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 23.088 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | ME-64-44 |
| Datum deel 1 | 04-06-2024 |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | OBSIDIAN BLACK (donker zwart metallic) |
| Gewicht | 2255 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2022 - dec. 2025
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 230 kW (313 PK)
Vermogen elektromotor(en): 95 kW (129 PK)
Vermogen brandstofmotor: 230 kW (313 PK)
Koppel: 550 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 49 liter
Actieradius: 130 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 218 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.840 kg
Wielbasis: 289 cm
Accu
Accu: 31 kWh, Conditie: 100%
Accu laadvermogen: 11 kW
Geschikt voor snelladen: ja
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,1 l/100km (1 op 47,6)
CO₂-uitstoot: 50 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: Trion Exclusive B.V. De Koppeling 9 6986CS ANGERLO, NL 0313 49 07 62 http://www.trionexclusive.nl info@trionexclusive.nl
Overige informatie
Verbruik combinatierit: 18 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Treeplanken
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Digital Light
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Kleur zwart
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer pakket (Rondomzicht camera)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Hoewel wij de grootste zorg besteden aan de samenstelling en actualiteit van onze advertenties, kan het voorkomen dat er onjuistheden, typefouten of wijzigingen in uitvoering, specificaties of prijs zijn ontstaan.
Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Voor de meest actuele informatie omtrent het voertuig, de uitvoering en beschikbaarheid adviseren wij u altijd vooraf contact met ons op te nemen.
Trion Exclusive behoudt zich het recht voor om zonder voorafgaande kennisgeving wijzigingen aan te brengen in advertenties, prijzen en specificaties.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































































































