
Audi A3 Sportback - 1.4 TFSI Ambition Pro Line S + 3x S-LINE + DEALERONDERHOUDEN + BLACK OPTIEK + KEYLESS + XE
Algemeen
| Prijs | € 8.800 |
| Bouwjaar | November 2014 |
| Kilometerstand | 188.191 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 4-XTN-26 |
| Datum deel 1 | 01-11-2014 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | februari 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2013 - jun. 2015
Modelcode: 8V
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.765 kg
Afmetingen (LxBxH): 443 x 179 x 148 cm
Wielbasis: 264 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Luik Emmen Kapitein Nemostraat 42 7821AC EMMEN, NL 0591245245 http://www.luikemmen.nl info@luikemmen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- bi-xenon koplampen adaptief
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map + hard disk
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connectivity-pakket (Bluetooth, Multimedia-voorbereiding)
- Extra getint glas achter
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Navigatie-pakket (Navigatie full map + hard disk)
- S Line exterieur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Een dealer onderhouden Audi A3 sportback S-line in het prachtige Daytona grijs metallic met het zwart optiek pakket! verder heeft hij zowel keyless entry als keyless go, De S sportstoelen, origineel navigatiesysteem, bluetooth, automatische airco, elektrisch pakket, vlak S-Line sportstuur, etc.! Vorig jaar heeft hij nog een grote onderhoudsbeurt gehad bij de dealer.
Gelieve bij serieuze interesse of vragen graag bellen (0591-245 245) i.p.v. e-mailen. Berichten op Marktplaats worden wegens te hoge aantallen niet gelezen: bij interesse graag bellen.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend, fouten zijn echter niet uit te sluiten door automatische invoer: zie onze disclaimer voor meer informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop zelf de zaken die u belangrijk vindt en uw keuze zouden kunnen beïnvloeden!!
Autobedrijf Luik Emmen is een familiebedrijf: familie Luik, met ruim 20 jaar ervaring in de autobranche: zie www.luikemmen.nl voor meer info over ons.
Wij zijn gevestigd in de autostraat van Emmen; te vinden op Kapitein Nemostraat 42.
Aangesloten bij het RDW voor het tenaamstellen en vrijwaren van auto's.
Doordat wij onze kosten laag houden, kunnen wij onze auto's voor zeer scherpe (internet)meeneemprijzen aanbieden. Realiseert u zich echter wel dat er soms nog kosten gemaakt moeten worden voor een onderhoudsbeurt/poetsbeurt/interieurreiniging en garantie.
Bij ons:
- Betaalt u GEEN afleveringskosten, een geldige APK en tenaamstelling inbegrepen. Extra afleveropties zoals garantie, een onderhoudsbeurt of een professionele poetsbeurt zijn bij te kopen.
- Onze auto's zijn selectief ingekocht bij betrouwbare autodealers in Nederland en Duitsland en hebben bijna altijd (dealer)onderhoudshistories!
- Krijgt u altijd een reëel bod voor uw inruilauto('s), caravan of motorfiets gebaseerd op de inruilwaarde (dus niet de verkoopwaarde!)
- Krijgt u veel garantiemogelijkheden tegen scherpe tarieven (mits de auto niet ouder is dan 10 jaar)
- Zijn uitgebreide afleveringsmogelijkheden mogelijk zoals een onderhoudsbeurt of een professionele poetsbeurt, ook dit tegen de scherpste tarieven.
Heeft u interesse of vragen neem dan contact op met 0591 245 245 (enkel bellen) ook voordat u een auto wilt bezichtigen, dit om teleurstellingen te voorkomen.
Hoeveel kost een Audi A3 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































![Hyundai Tucson - 1.6 GDI Plug-in Hybrid Comfort Smart [ Navi Apple/Android Camera Lane-assist ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976436/240x180/hyundai-tucson-1-6-gdi-plug-in-hybrid-comfort-smart-navi-apple-android-camera-lane-assist.jpg)


