
Ford Mondeo Wagon - 2.0 IVCT HEV ST-Line*AUTOMAAT*TREKHAAK*WINTERPACK*PANODAK*Etc
Algemeen
| Prijs | € 18.450 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 145.031 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-060-NB |
| Datum deel 1 | 23-04-2022 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1616 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2019 - dec. 2021
Referentienummer: 30694
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 103 kW (140 PK)
Vermogen elektromotor(en): 52 kW (71 PK)
Vermogen brandstofmotor: 103 kW (140 PK)
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 51 liter
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 187 km/u
Accuconditie: 0%
Geschikt voor snelladen: nee
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 134 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Overige informatie
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 29.00 kW
Accu aanschaf: onbekend
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- connected services
- DAB
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- spraakbediening
Exterieur
- achterspoiler
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor
Extra
- premium metaalkleur
- stuur verwarmd
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verwarmd
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch glazen panorama-dak
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Extra getint glas achter
- keyless entry
- keyless start
- lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelpaddles
- sportonderstel
- stuur leder
- stuur verstelbaar
- verwarmde voorruit
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- cruise control adaptief
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Bij auto's boven de € 4.500,- hebben wij de mogelijkheid tot een afleverpakket.(tenzij anders aangegeven)
Kosten van dit pakket zijn € 500,- hiervoor krijgt de auto:
Beurt volgens schema,
nieuwe apk,
poetsen in en exterieur,
12 maand bovag garantie,
(benieuwd naar extra garantie? Vraag naar de evt. mogelijkheden)
algehele technische controle,
bij eigen merk ook een pechhulp service pas.
Kortom bij Misker is uw auto in de juiste handen!
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































