
Mercedes-Benz GLC-klasse - AMG 43 4MATIC|PANO|SFEER|LUCHTVERING|360|TREKHAAK|BURMESTER|CARBON|DEALER ONDERHOUDEN
Algemeen
| Prijs | € 49.990 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 49.554 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 23 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-501-XX |
| Datum deel 1 | 23-06-2017 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,90 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1745 kg |
| Trekgewicht max | 2460 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat voor: 235/55 R19
Bandenmaat achter: 255/50 R19
Prestaties
Acceleratie (0-100): 4,9 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.460 kg
Afmetingen (LxBxH): 466 x 189 x 164 cm
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 199 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik in de stad: 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- 4-wiel besturing
- 5-deurs combi
- 12V aansluiting
- Aansluiting 230V
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Actieve motorkap
- Airbag(s)
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Beschermingssysteem
- Binnenverlichting
- Brake Assist System
- Brake Assist System (BAS)
- Buitenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control adaptief
- DAB-ontvanger
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrische handrem
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Extra getint glas
- Geluidwerend glas
- Grille
- Hill hold-functie
- Houtafwerking interieur
- Instaplijsten
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Keyless entry
- Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 21''
- Luchtvering
- Luxe interieur afwerking
- Metallic lak
- Noodstopsignalering
- Omkeerbare mat Bagageruimte
- Onderrijbeveiliging
- Parkeer-assistent
- Reiscomputer
- Rijprofielselectie
- Rondomzicht camera
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Service-systeem
- Speciale kleur
- Start/stop systeem
- Touchscreen
- Treeplanken
- Uitwijk assistent
- USB-aansluiting
- Veiligheidsgordels
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde voorstoelen
- Vloermatten
- Waarschuwingssysteem
- Wielbasis 2873 mm
- Zonnescherm zijruiten
Wij werken met ALL-IN prijzen! Bij ons betaald u dus NOOIT meer dan de getoonde vraagprijzen bij de advertenties.
Garantievoorwaarden, waar moet uw occasion aan voldoen om recht te hebben op onze aangeboden garantie:
- Verkoopprijs is minimaal €5.000,-
- Auto is maximaal 10 jaar oud
- Maximale kilometerstand van de occasion is 150.000 km.
- U bent als klant bereid om om de vraagprijs te betalen.
Let op wij werken alleen op afspraak graag even bellen voor u vertrekt om teleurstelling te voorkomen!
Mocht dit niet zijn wat u zoekt kijk dan even verder tussen onze andere advertenties
Wij doen onze uiterste best om de advertentie zo compleet mogelijk aan te vullen, echter zijn publicatiefouten nooit uitgesloten. Wij vragen u als consument ten alle tijde te controleren of de door u doorslaggevende opties niet ontbreken. Bij aanvullende vragen of opmerkingen staan wij u graag te woord.
Bedankt voor de getoonde interesse in deze advertentie. Bij interesse gelieve te bellen met +31 6 13 94 86 95 of te mailen naar allersautos@outlook.com
Heel graag tot ziens bij ons bedrijf!
Met vriendelijke groet,
Allers Automotive
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLC-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























