
Mercedes-Benz GLE-Klasse - 450 4MATIC Premium Plus VERWACHT | AUTOMAAT | PANORAMADAK | WIDSCREEN | CAMERA | LEDER | A
Algemeen
| Prijs | € 58.900 |
| Prijs excl. BTW | € 49.393 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 83.603 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 19 augustus 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-007-SP |
| Datum deel 1 | 28-11-2019 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,70 sec |
| Motorvermogen | 270 kW (367 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2999 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 2120 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | oktober 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Panoramadak
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2023
Modelcode: V167
Technische informatie
Koppel: 500 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 85 liter
Acceleratie (0-100): 5,7 s
Topsnelheid: 250 km/u
GVW: 3.020 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,4 l/100km (1 op 11,9)
CO₂-uitstoot (NEDC): 191 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 414 - € 453 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket plus (€ 1.295 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- 19" kruisspaaks lichtmetalen velgen (R84)
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- dodehoek detectie
- kunstlederen bekleding
- MULTIBEAM LED (642)
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- rijstrooksensor met correctie
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- Burmester surround sound system (810)
- chroom delen exterieur
- comfortstoel(en)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele eindapparaten (897)
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera (P47)
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- Rookvrij
- spraakbediening
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel MOC
Vraag nu – geheel vrijblijvend – uw inruilvoorstel aan of maak een afspraak voor een proefrit in de occasion van uw keuze! Onze verkoopadviseurs zijn u online, telefonisch en vanzelfsprekend in onze showrooms graag van dienst.
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Met vriendelijke groet,
Verkoopteam Mega Occasion Centrum Hengelo
Mark Slotboom: 06–12826057
Aleksander Ametovich: 06–21937750
Chris Koershuis: 06–11167923
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLE-Klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































![Mazda CX-60 - 2.5 PHEV 327pk AWD Exclusive-Line [ Head-up Leder Stoelventilatie Stuur-&stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890369/240x180/mazda-cx-60-2-5-phev-327pk-awd-exclusive-line-head-up-leder-stoelventilatie-stuur-stoelverwarming.jpg)


































































