
Mercedes-Benz GLK-klasse - 280 4-Matic Pano Trekhaak PDC Xenon
Algemeen
| Prijs | € 14.999 |
| Bouwjaar | Januari 2009 |
| Kilometerstand | 157.457 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 07 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 92-KJR-6 |
| Datum deel 1 | 20-01-2009 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,60 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2996 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 10 |
| Introductiejaar | juni 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat voor: 235/50 R19
Bandenmaat achter: 255/45 R19
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 453 x 184 x 169 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 246 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 10,5 l/100km (1 op 9,5)
Brandstofverbruik in de stad: 14,1 l/100km (1 op 7,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-navigatie
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Entertainment system
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampreiniging
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Achterruitenwisser
- Achterruitverwarming
- Afneembare trekhaak
- Exterieur-pakket ("Lichtmetalen velgen 19""", Chroom delen exterieur, Sportonderstel)
- Interieur-pakket (Aluminium interieur afwerking, Houten versnellingspook, Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook)
= Bijzonderheden =
Alleen Op Afspraak
Zeer nette, unieke en dealer onderhouden Mercedes-Benz GLK 280 voorzien van de 231pk sterke 6cilinder gekoppeld aan een voortreffelijke 7traps automaat. De Mercedes is rijkelijk uitgerust met o.a cruise control, climate control, panoramadak, PDC voor &achter en Xenon verlichting. Hij is recent voorzien van een nieuwe APK, remschijven, remblokken en een onderhoudsbeurt. Neem even contact met ons op voor een bezichtiging dan zorgen wij dat de koffie en de GLK klaar staan.
Mvg Autoservice Brouwer
Alleen Op Afspraak
Hoeveel kost een Mercedes-Benz GLK-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































