
Opel Corsa - 1.2 GS Line | Achteruitrijcamera | Airco | Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie p
Algemeen
| Prijs | € 14.900 |
| Prijs excl. BTW | € 12.487 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 48.060 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-124-DH |
| Datum deel 1 | 28-04-2021 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,90 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Diamond Black metallic (zwart metallic) |
| Gewicht | 1065 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 580 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Zuiderzeestraatweg West 132
8085AJ Doornspijk
0341794290
https://broekhuis.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - mrt. 2023
Referentienummer: 3473895
Technische informatie
Koppel: 205 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 44 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,9 s
Topsnelheid: 194 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.620 kg
Afmetingen (LxBxH): 406 x 175 x 144 cm
Wielbasis: 25 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 118 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1165 kg
Interieur: Stoffen “Banda” bekleding in Marvel Black
Verwachtte leveringsdatum: 28-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 28-04-2021
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Navigatiesysteem full map
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Armsteun voor
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- Parkeersensor achter
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Dimlichten automatisch
- Elektronische handrem
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) voor
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Hemelbekleding, zwart
- Parkeersensor voor
= Bijzonderheden =
Vorm, constructie, prestaties en techniek... Duitse auto's behoren tot de beste van de wereld, en dat is niet voor niks. Deze fraaie Corsa GS-Line heeft het allemaal. Hij heeft een fijne 100 PK-benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Pittig rijden wordt nog comfortabeler dankzij de fraaie sportstoelen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, elektrische handrem, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Geen nekkramp of spiegelwerk meer bij het achteruitrijden: de achteruitrijcamera kijkt en ziet alles! Audiosysteem en full map navigatiesysteem zijn gecombineerd. Zo wordt zelfs gesproken route-informatie een luisterervaring! En dankzij bluetooth klinkt uw favoriete playlist geweldig. Aan boord bevindt zich een draadloze telefoonlader. Geen kabels of snoertjes - opladen maar! Natuurlijk is er ook electronic climate control aanwezig. In deze Opel kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. Deze auto is voorzien van DAB ontvangst, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Opel. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































