
Mercedes-Benz M-klasse - 270 CDI
Algemeen
| Prijs | € 4.099 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 392.645 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 04 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 13-SV-LT |
| Datum deel 1 | 22-02-2002 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2687 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 2100 kg |
| Trekgewicht max | 3365 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | december 1999 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz M-klasse occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2001 - aug. 2005
Modelcode: W163
Technische informatie
Koppel: 400 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 83 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.870 kg
Afmetingen (LxBxH): 503 x 190 x 184 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 250 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik in de stad: 12,4 l/100km (1 op 8,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 8 l/100km (1 op 12,5)
Historie
Aantal eigenaren: 5
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 884 - € 923 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf J. Dalsem Ertsstraat 8 8263BN KAMPEN, NL 0383324411 http://www.autobedrijfjdalsem.nl showroom@autobedrijfjdalsem.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Afdekhoes
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Autotelefoon voorbereiding
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
Telefoon 038-3324411
Hoeveel kost een Mercedes-Benz M-klasse verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























