
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI Lang Automaat Inrichting
Algemeen
| Prijs | € 27.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 33.820 |
| Bouwjaar | Oktober 2022 |
| Kilometerstand | 41.285 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Ja, tot 05 oktober 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VRX-58-N |
| Datum deel 1 | 05-10-2022 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1932 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Dakrails
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2021 - mrt. 2024
Cabine: enkel
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Maten
Lengte/hoogte: L2H1
Afmetingen (LxBxH): 514 x 193 x 198 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 3.000 kg
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
CO₂-uitstoot: 194 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Derks Bedrijfswagens B.V. Belgenlaan 7 5406XN UDEN, NL 0413241040 http://www.derksbedrijfswagens.nl verkoop@derksbedrijfswagens.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Extra verwarming interieur
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Parktronic (pts) (EZ8)
- Aanhanger assistent
- Achteruitrijcamera (FR8)
- Airbag bijrijder (SW3)
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bumpers in lakkleur (CM2)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroompakket interieur (FP4)
- Comfortchauffeursstoel (SB1)
- Dab
- Dimlichtassistent (LA2)
- Grootlicht Assist PLUS (LG8)
- Interieur- en sfeerverlichting (LP1)
- Multifunctioneel stuurwiel (CL4)
- PTC, extra verwarming elektrisch (HZ0)
- Scheidingswand doorlopend met vaste ruit (D51)
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- stuur multifunctioneel
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
- Zijwind assistent
Let op !! Al onze prijzen zijn exclusief BTW, mits anders vermeld in de advertentie !!
Derks Bedrijfswagens heeft een ruim aanbod bedrijfswagens: bestelbussen, koel- en vrieswagens. Alle merken en modellen. Nieuwe en (jong) gebruikt. We hebben zelfs elektrische vrachtfietsen met het laadvolume van een kleine bestelauto.
Daarnaast hebben we twee eigen werkplaatsen, waar alle type bedrijfswagens terecht kunnen. Al ruim 30 jaar verzorgen wij hier onderhoud, reparatie en de APK. En wij hebben al even lang ervaring in het aanpassen, in- en ombouwen van bedrijfswagens.
Door vijf eenvoudige stappen helpt Derks Bedrijfswagens u bij het verwerven van de ideale bedrijfswagen voor uw onderneming:
Stap 1. Selecteer de bedrijfswagen die past bij de onderneming;
Stap 2. Maak de bedrijfswagen compleet met opties en accessoires die wij ook kunnen monteren;
Stap 3. Kies de gewenste aanschafvorm: Kopen, Financial Lease, Operarional Lease, Shortleasen en Huren;
Stap 4. Sluit indien gewenst een bedrijfswagenverzekering bij ons af;
Stap 5. Laat het onderhoud over aan onze gecertificeerde werkplaatsmedewerkers.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































![Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I761516860/240x180/kia-picanto-1-0-x-ecutive-nap-cruise-climate-lm.jpg)


























