
Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]
Algemeen
| Prijs | € 3.445 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 164.521 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 35-JXV-4 |
| Datum deel 1 | 05-10-2009 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,80 sec |
| Motorvermogen | 46 kW (63 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | januari 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Kia Picanto 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]
- Kenteken: 35-JXV-4
- Merk: Kia
- Model: Picanto
- APK tot: 10-12-2026
- Tellerstand: 164521 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2009
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs Metallic
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4HE
- Vermogen: 46 kW / 63pk
- Ledig gewicht: 830 kg
- Max. trekgewicht: 700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Hoogte: 1480 cm
- Aantal sleutels: 3
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 70 - 76 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Comfort
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Sportvelgen
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bagage afdekhoes
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Passagiersairbag
- Startonderbreker
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
Autoborg Stellingwerf
Smalle Weegbree 1
8472BG Wolvega
0561-700226
info@autoborgstellingwerf.nl
www.autoborgstellingwerf.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I761516860/1280x0/kia-picanto-1-0-x-ecutive-nap-cruise-climate-lm.jpg)





















![Kia Picanto - 1.0 X-ecutive [ NAP cruise climate LM ]](https://cdn.autowereld.nl/I761516860/240x180/kia-picanto-1-0-x-ecutive-nap-cruise-climate-lm.jpg)

































