
MG ZS - Hybrid+ 1.5 Hybrid+ Luxury
Algemeen
| Prijs | € 30.450 |
| Prijs excl. BTW | € 25.996 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 5.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJX-30-Z |
| Datum deel 1 | 28-05-2026 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,70 sec |
| Motorvermogen | 145 kW (197 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Groen |
| Oorspronkelijke kleur | Groen |
| Gewicht | 1395 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | oktober 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Technische informatie
Koppel: 128 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 41 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 8,7 s
Topsnelheid: 168 km/u
Accu: 2 kWh
Maten
Lengte/hoogte: H1
Afmetingen (LxB): 443 x 182 cm
Wielbasis: 261 cm
Gewichten
GVW: 1.890 kg
Interieur
Bekleding: Skai
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Tenaamstelling en leges:
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking voor onderhoud
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Van Mossel Automotive Group D'n Eigen Akker 12 5171 PS Waalwijk, NL 0416339933 www.vanmossel.nl/mg klantenservice@vanmossel.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiesysteem full map
- parkeersensor achter
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- connected services
- cruise control adaptief
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Let op, deze auto befterft een demo, auto is beschikbaar vanaf 28-08-2026. vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden.
Van Mossel. Voor mobiliteit. Voor iedereen.
Welkom bij Van Mossel MG Roermond! Officieel dealer MG. Hét adres voor nieuwe MG modellen en altijd minimaal 500 kwaliteitsoccasions op voorraad verdeeld over alle 10 MG brandstores door héél Nederland.
U bent van harte welkom in al onze showrooms voor al uw vragen en informatieverzoeken, serviceafspraken, reparaties en schades, offertes en proefritten in alle beschikbare modellen!
U kunt vestiging Roermond bereiken via tel. 088- 0014 014 of rechtstreeks bij het verkoopteam via mobiel/Whatsapp;
• E-mail: Kevin.bazen@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-44404684
• E-mail: Marco.jackels@vanmossel.nl - Tel/Whatsapp: 06-23082652
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde opties en specificaties afwijken van de werkelijkheid. Vertrouw daarom niet alleen op de advertentie maar controleer vóór uw aankoop zelf de zaken die uw keuze zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een MG ZS verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































