
Suzuki Swift - 1.2 Style S-Edition Airco Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 7.499 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 120.682 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-XHL-10 |
| Datum deel 1 | 06-08-2014 |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,30 sec |
| Motorvermogen | 69 kW (94 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Geel |
| Oorspronkelijke kleur | Geel |
| Gewicht | 935 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juni 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R16
Acceleratie (0-100): 12,3 s
Topsnelheid: 165 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 385 x 170 x 151 cm
Wielbasis: 243 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 113 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Side-skirts
- Two-tone (metaal) kleur
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Start/stop systeem
Overig
- onderhoudsboekjes aanwezig
Wij hanteren meeneem prijzen en rekenen geen aflever kosten,
Garantie is bespreekbaar en inruil van Uw huidige auto is mogelijk.
U bent welkom voor een bezichtiging en een proefrit
Hoeveel kost een Suzuki Swift verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































