
MINI 3-Deurs - 1.6 One Salt-AIRCO-NETTE AUTO
Algemeen
| Prijs | € 1.295 |
| Bouwjaar | 2002 |
| Kilometerstand | 187.891 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NG-204-S |
| Datum deel 1 | 04-11-2002 (import) |
| Topsnelheid | 181 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1040 kg |
| Trekgewicht max | 650 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/cassette-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2001 - dec. 2006
Modelcode: R50/R53
Technische informatie
Koppel: 140 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 181 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.495 kg
Afmetingen (LxBxH): 363 x 169 x 142 cm
Wielbasis: 247 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 158 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
Garantie: CD Garantie Pakket
Garantie: U kunt kiezen uit 3 of 6 maanden CD Garantie Pakket
Productveiligheid
Fabrikant: CD Occasions Damstraat 30 3371AD HARDINXVELD-GIESSENDAM, NL 0786226345 http://www.cd-occasions.nl info@cd-occasions.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Uitlaat sierstuk
Infotainment
- Audio-installatie
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
= Bijzonderheden =
Nette en goed onderhouden MINI ONE 1.6 met alle boekjes, sleutels en NAP Teller Pas(RDW). AIRCO koud! Word geleverd met APK en GARANTIE! Meer info op: 06 54 241 777. SHOWROOMADRES: Damstraat 30 3371AD HARDINXVELD-GIESSENDAM
KANT en KLAARPRIJZEN!! Bij ons heeft u keuze uit 3, 6 of 12 maanden garantie. Al onze auto's zijn inclusief Nationale Auto Pas(NAP) en worden geleverd met ruime of nieuwe APK en in overleg een onderhoudsbeurt. INRUIL IS NATUURLIJK MOGELIJK!! Voorkom teleurstelling, dus bel even voor een bezichtiging/proefrit. ( na 18.00 uur alleen op afspraak) ZOMER AKTIE!! COMPLETE AIRCO SERVICEBEURT vanaf € 79,95!! incl BTW.
Hoeveel kost een MINI 3-Deurs verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























