
MINI 3-Deurs - 1.6 Cooper Chili Panorama dak Airco Nette Auto
Algemeen
| Prijs | € 2.000 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 236.584 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 15-PKH-2 |
| Datum deel 1 | 10-07-2003 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,10 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1600 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Beige (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Beige metallic |
| Gewicht | 1025 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Een hele leuke sportieve MINI Cooper , Auto rijdt rem en schakelt perfect, is goed onderhouden heeft recentelijk nieuwe banden remblokken en schijven en nieuwe koplampen gehad. Verval datum A P K is Maart 2027.
Auto ziet er van binnen en buiten netjes uit geen schade bekleding heel en schoon.
INTERESSE BEL DAN -06 55 70 49 40 VOOR EEN BEZICHTIGING EN EEN PROEFRIT.
VERKOOP ADRES de WERF 10 3632 AE LOENEN A/D VECHT.
Mulder Auto's de Werf 10 3632 AE Loenen aan de Vecht.
Hoeveel kost een MINI 3-Deurs verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























