
MINI Aceman - SE Favoured 54.2 kWh Pakket M | Panoramadak | Comfort Access | Stoelverwarming |
Algemeen
| Prijs | € 41.400 |
| Prijs excl. BTW | € 34.302 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2026 |
| Kilometerstand | 1.000 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 16 januari 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JTZ-18-H |
| Datum deel 1 | 16-01-2026 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Midnight Black (zwart metallic) |
| Gewicht | 1685 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Mijlweg 61
3316BE Dordrecht
0786527600
https://www.hedinautomotive.nl/
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2024 - 2026
Modelcode: J05
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 393 km
Acceleratie (0-100): 7,1 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.235 kg
Afmetingen (LxBxH): 408 x 175 x 151 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 144 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Hedin Automotive BMW Dordecht Mijlweg 73 3316BE DORDRECHT, NL 0786527600 http://www.hedinautomotive.nl online.dordrecht@hedinautomotive.nl
Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.
Dubbelsteyn is je vertrouwde BMW én MINI dealer in de regio Zuid-Holland met vestigingen in Dordrecht en Numansdorp. In juli 2024 zijn beide vestigingen overgenomen door Hedin Automotive. De 140 enthousiaste en gekwalificeerde teamleden van Dubbelsteyn blijven na de overname je vertrouwde BMW- en MINI-specialisten. Wat wel gaat veranderen is de naam. Dubbelsteyn wordt Hedin Automotive. Hiermee groeit Hedin Automotive naar 7 BMW- en MINI-vestigingen in Brabant, Zeeland en Zuid-Holland.
Meer aandacht. Meer service.
Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 7.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.
Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.
Hoeveel kost een MINI Aceman verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































