
€ 1.250
| Prijs | € 3.500 |
| Bouwjaar | Oktober 1986 |
| Kilometerstand | 123.246 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 mei 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 77-NGD-8 |
| Datum deel 1 | 29-10-1986 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 51 kW (69 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1468 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 875 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 1984 |
| Meer modelinformatie |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 1.340 kg
Wielbasis: 238 cm
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Emissieklasse: Euro 0
Aantal sleutels: 1
= Aanvullende opties en accessoires =
- Metallic lak
= Bijzonderheden =
WWW.AUTOBEDRIJFOVERBEEK.NL




















































































![BMW X1 - xDrive25e Executive [ Clima / ECC LED Navi Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I761840466/240x180/bmw-x1-xdrive25e-executive-clima-ecc-led-navi-camera.jpg)










