
Mitsubishi Colt - 1.6 GLXi Automaat
Algemeen
| Prijs | € 1.450 |
| Bouwjaar | 1997 |
| Kilometerstand | 181.446 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 20 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | SF-LN-23 |
| Datum deel 1 | 12-09-1997 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1600 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Groen metallic |
| Gewicht | 970 kg |
| Trekgewicht max | 1050 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | maart 1996 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Gereserveerd: Dit voertuig is gereserveerd voor een klant (verkocht onder voorbehoud).
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/70 R13
Maten en gewichten
GVW: 1.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 388 x 168 x 137 cm
Wielbasis: 240 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 2
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Toerenteller
Exterieur
- Achterruitverwarming
- Gelaagde voorruit
- Halogeen koplampen
- Metallic lak
Overig
- APK
- nationale autopas
= Bijzonderheden =
Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Mitsubishi Colt. De aandrijving van deze Mitsubishi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie.
Natuurlijk behoren centrale portiervergrendeling en toerenteller ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Hoeveel kost een Mitsubishi Colt verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































































![MINI Countryman - 1.5 Cooper S E ALL4 [ Panorama LED Harman/Kardon Leder ]](https://cdn.autowereld.nl/I762178540/240x180/mini-countryman-1-5-cooper-s-e-all4-panorama-led-harman-kardon-leder.jpg)






