
Mitsubishi Eclipse Cross - 1.5 DI-T Instyle Trekhaak | Leder | Airco | Panoramadak | Leder | Stuur en stoelverwarming
Algemeen
| Prijs | € 19.890 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 62.441 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 19 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RR-898-K |
| Datum deel 1 | 19-01-2018 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1435 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2017 - sep. 2019
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 63 liter
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 441 x 181 x 168 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: SPOTiCAR Advanced (12 maanden)
Productveiligheid
Fabrikant: Automobielbedrijf Vos-Zanddonk B.V. Zanddonkweg 2 5144NX WAALWIJK, NL 0416333321 http://www.vosgewoongoed.nl verkoop@vos-zanddonk.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Head-up display
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterstoelen verwarmd
- Cruise control adaptief met stop&go
- Voorstoelen verwarmd
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Zonnedak
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Head up display
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Dab
- Extra getint glas achter
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
= Bijzonderheden =
Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Mitsubishi Eclipse Cross heeft 62441 kilometer gelopen. De auto is van het bouwjaar 2018 en is van de eerste eigenaar. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder benzinemotor en de automatische transmissie. Het lederen interieur geeft deze auto luxe en klasse. Deze Mitsubishi Eclipse Cross heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Houdt u van frisse lucht en van licht dan zit u helemaal goed met het elektrisch bediende panoramadak. Laat de koude dagen maar komen. Bij u zitten ze zelfs achterin goed, dankzij de verwarmde achterbank. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen en donker getint glas achter.
De vier camera's die samen de 360 graden camera vormen, bieden u de mogelijkheid om obstakels in elke richting te zien. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. Geen betere plek om naar goede muziek te luisteren dan in de auto. Daarom treft u hier het high performance audiosysteem aan! De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Met DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en lederen stuur is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Mitsubishi Eclipse Cross samen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Ook helpen het head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie en autonoom remsysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?
Welkom bij Vos Citroën "60 jaar Citroën Ervaring!" Wij bieden een totaalpakket op het gebied van autorijden in één van het meest vooruitstrevende automerk in de geschiedenis. Dit totaalpakket omvat o.a.: verkoop van nieuwe en gebruikte auto's, reparaties en onderhoud, schadeherstel, leasing, financiering en verzekering en accessoires. Dit alles geschiedt in een zeer sfeervolle en hartelijke ambiance met vakkundige medewerkers.
De verkoopprijs betreft een scherpe meeneemprijs. Uitbreiding met onze servicepakketten mogelijk. Vraag naar de mogelijkheden.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























