
Mitsubishi Eclipse Cross - 1.5 DI-T Intense | Achteruitrijcamera | Head-Up Display | Afneembare Trekhaak | AUTOMAAT |
Algemeen
| Prijs | € 18.445 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 56.541 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TJ-516-S |
| Datum deel 1 | 23-08-2018 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Titanium grey m |
| Gewicht | 1435 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2017 - 2021
Technische informatie
Koppel: 250 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 63 liter
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.150 kg
Afmetingen (LxB): 441 x 181 cm
Wielbasis: 267 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 154 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
- Geldige APK
- 12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
- Tenaamstelling
- Landelijke dekking service
- Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
- Onderhoudsbeurt
- Vloeistoffen bijgevuld
- Minimaal 6 maanden APK
- Uitgebreide inspectie op 130 punten
- Reconditioneren in- en exterieur
- Landelijke dekking service
- Ford Assistance pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): A1 Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mitsubishi Motor Sales B.V. Gondel 1 1186 MJ Amstelveen, NL 0204056800 www.mitsubishi-motors.nl info@mmsn.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- lichtmetalen velgen 18"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- DAB ontvanger
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- head-up display
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- mistlampen voor
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- Rookvrij
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- spraakbediening
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Welkom bij Van Mossel Ford Roosendaal! De officiële Ford dealer voor de aanschaf van uw nieuwe Ford personen- of bedrijfsauto, occasion, Ford onderdelen en onderhoud aan uw Ford.
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































