
Mitsubishi Eclipse Cross - 2.4 PHEV Intense+ I Elek. Stoelen I Leder I Stoelverwaming
Algemeen
| Prijs | € 22.945 |
| Prijs excl. BTW | € 18.963 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2022 |
| Kilometerstand | 38.860 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJH-18-F |
| Datum deel 1 | 25-03-2022 |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 138 kW (188 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 50 |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2021 - mei 2025
Referentienummer: 2927480
Technische informatie
Vermogen: 138 kW (188 PK)
Vermogen brandstofmotor: 72 kW (98 PK)
Koppel: 193 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 43 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 162 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Wielbasis: 3 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2 l/100km (1 op 50,0)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Leaseprijs: € 379 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Verwachtte leveringsdatum: 30-04-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hemelbekleding donker
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless entry
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Standkachel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verkeersbord detectie
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Mitsubishi doet z'n reputatie als sterk merk eer aan: Drive your ambition! Hoewel de auto uit komt, heeft hij maar 38860 kilometer gereden. De pluspunten van rijden op benzine en rijden op elektriciteit zijn soms lastig te vergelijken. Dus komt de hybride motor van deze Mitsubishi Eclipse Cross mooi uit. De perfecte combi! Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Mitsubishi Eclipse Cross is voorzien van verwarmbare voorstoelen. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging. Nooit meer beslagen ramen of ramen krabben. Met deze auto bent u altijd klaar voor de winter dankzij de standkachel. Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Het navigatiesysteem brengt u soepel en vlot naar uw bestemming. Muziek aan, muziek uit? Het kan met een simpele vingerbeweging dankzij de audiobediening op het stuur! De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Ook electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel zijn aan boord. Als bestuurder van deze Mitsubishi bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. Het systeem van forward collision warning, of in gewoon Nederlands 'botswaarschuwing', treedt in werking als de sensor te weinig afstand signaleert met een voor- of tegenligger. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg. Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































